główna zawartość
artykuł nr 1

WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W FORMIE ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO ZAWARTEGO W CENIE OLEJU NAPĘDOWEGO WYKORZYSTYWANEGO DO PRODUKCJI ROLNEJ W 2015R.


WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W FORMIE ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO ZAWARTEGO W CENIE OLEJU NAPĘDOWEGO WYKORZYSTYWANEGO DO PRODUKCJI ROLNEJ W 2015R.
zgodnie z art. 37 ust. 1 pkt. 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 885 ze zm.)


1. Kółko Rolnicze Walichnowy
2. Adamska Alicja
3. Bakalarz Joanna
4. Banach Jacek
5. Baranowski Krzysztof
6. Bartoszek Łukasz
7. Bartoszek Zbigniew
8. Baumert Andrzej
9. Bąk Krzysztof
10. Bednarski Łukasz
11. Bednik Jan
12. Bejzyn Cezariusz
13. Białczyk Wiktor
14. Białek Michał
15. Biela Alicja
16. Biela Paweł
17. Biskupski Zbigniew
18. Borucka Teresa
19. Bryłka Dariusz
20. Bryłka Grzegorz
21. Bublik Kazimierz
22. Buchla-Adamiak Anna
23. Cegiełka Agata
24. Cegiełka Ewelina
25. Chałupka Piotr
26. Chmielecki Marcin
27. Chwałek Longina
28. Ciachla Krzysztof
29. Cicha Magdalena
30. Cichy Henryk
31. Cieśla Adam
32. Cieśla Andrzej
33. Cieśla Artur
34. Cieśla Wiesław
35. Ciupek Ewelina
36. Cygan Grzegorz
37. Cygan Małgorzata
38. Cymara Halina
39. Czop Remigiusz
40. Depta Krzysztof
41. Domagała Anna
42. Domagała Wiesław
43. Dominas Piotr
44. Dragan Renata
45. Dubas Wojciech
46. Dudek Elżbieta
47. Dulska Małgorzata
48. Duś Liliana
49. Dworak Sławomir
50. Dymska Halina
51. Ferdynus Monika
52. Figiel Ewa
53. Figiel Mariusz
54. Frankowska Marzena
55. Frankowski Jacek
56. Fras Bogdan
57. Fras Krystian
58. Frąsiak Ewa
59. Fronczyk Grażyna
60. Fronia Przemysław
61. Fronia Stanisław
62. Fronia Szymon
63. Fryziel Józef
64. Gabryś Andrzej
65. Gaczyński Grzegorz
66. Gaczyński Piotr
67. Gaj Wojciech
68. Gaj-Podyma Marzena
69. Galińska Angelika
70. Galińska Halina
71. Gała Florian
72. Gasztych Edmund
73. Gasztych Grzegorz
74. Gasztych Ireneusz
75. Gasztych Zbigniew
76. Gębala Adam
77. Gidelski Łukasz
78. Głowinkowski Adam
79. Gnych Andrzej
80. Gnych Krzysztof
81. Golec Adam
82. Golec Dariusz
83. Golec Krzysztof
84. Górka Henryk
85. Górny Mariusz
86. Grądziak Witold
87. Grela Adam
88. Grela Dawid
89. Grela Grzegorz
90. Gruca Michał
91. Grzelak Jan
92. Grzesiak Henryk
93. Herbeć Dariusz
94. Herbeć Magdalena
95. Heto Andrzej
96. Hudzia Krzysztof
97. Hudzia Mieczysław
98. Jagielski Marek
99. Jakubowski Roman
100. Jański Sławomir
101. Japińska Sylwia
102. Japiński Piotr
103. Jaroch Krzysztof
104. Jaroch Łukasz
105. Jaroch Roman
106. Jaroch-Cygan Mariola
107. Jastrząbek Adam
108. Jeżykowski Marian
109. Jopek Ewa
110. Junkier Andrzej
111. Jurczyszyn Adrian
112. Kabus Tomasz
113. Kaczmarek Antoni
114. Kaczmarek Magdalena
115. Kadłubek Zbigniew
116. Kaleta Krzysztof
117. Kałuża Adam
118. Kałuża Krystyna
119. Kałuża Mariusz
120. Kamiński Zdzisław
121. Kapral Wiesław
122. Karsznia Mirosław
123. Kasendra Bogdan
124. Kasendra Tomasz
125. Kasędra Zygmunt
126. Kasztan Mariusz
127. Kasztan Zenon
128. Kiczka Leszek
129. Klatka Magdalena
130. Kmiecik Irena
131. Kołodziej  Teresa
132. Kołodziej Robert
133. Kołodziejczyk Paweł
134. Kopacka Anna
135. Kopacki Bogdan
136. Kopacki Marek
137. Kopacki Stanisław
138. Kopacki Zygmunt
139. Korpeta Andrzej
140. Kos Ireneusz
141. Kos Katarzyna
142. Kowalczyk Adam
143. Kowalczyk Andrzej
144. Kowalczyk Dariusz
145. Kowalczyk Dariusz
146. Kowalczyk Elżbieta
147. Kowalczyk Henryk
148. Kowalczyk Jan
149. Kowalczyk Jan
150. Kowalczyk Marian
151. Kowalczyk Mariusz
152. Kowalczyk Mirosława
153. Kowalczyk Paweł
154. Kowalczyk Wiesław
155. Kowalewski Henryk
156. Kowalewski Krzysztof
157. Kowalik Paweł
158. Kowaliński Damian
159. Kozera Edward
160. Kozłowska Karolina
161. Kozłowski Krzysztof
162. Krajewski Marek
163. Krzymińska Jolanta
164. Krzywański Marek
165. Krzyżostanek Jarosław
166. Kubacka Ewelina
167. Kubiak Bożena
168. Kubiak Longin
169. Kubiak Paweł
170. Kubiak Radosław
171. Kucharski Jarosław
172. Kuźnicki Paweł
173. Lasota Rafał
174. Lasota Ryszard
175. Lasota Tomasz
176. Lemiesz Marcin
177. Lemiesz Ryszard
178. Lerka Bogdan
179. Lerka Grzegorz
180. Lerka Jan
181. Lewik Wiesława
182. Ligęza-Matuszewska  Katarzyna
183. Łuczak  Piotr
184. Łuczak Longin
185. Łuczak Zbigniew
186. Łuczak Zenon
187. Łuźniak Zbigniew
188. Łużyński Krystian
189. Madziała Ryszard
190. Makowczyńska Henryka
191. Malik Piotr
192. Małecka Ewa
193. Małecki Marek
194. Małyszka Krzysztof
195. Marszałek Aleksander
196. Marszałek Robert
197. Marszałkowski Łukasz
198. Matias Agnieszka
199. Mączka Bernardeta
200. Mączka Marian
201. Merdacz Wioletta
202. Mielczarek Artur
203. Mielczarek Dariusz
204. Mielczarek Mirosław
205. Mielczarek Zdzisław
206. Misiek Grzegorz
207. Mołas Katarzyna
208. Moras Maciej
209. Mrugała Jolanta
210. Mrugała Roman
211. Musialski Jerzy
212. Napierajczyk Beata
213. Nawrocki Zbigniew
214. Nielubiak Halina
215. Nielubiak Justyna
216. Niesłona Aneta
217. Nikodem Jerzy
218. Nikodem Krzysztof
219. Nikodem Marek
220. Nogaj Andrzej
221. Nowak Andrzej
222. Nowak Mariusz
223. Nowak Robert
224. Ogorzelski Jacek
225. Okoń Dorota
226. Okoń Małgorzata
227. Okrasa Bernardeta
228. Olej Ryszard
229. Olej Zbigniew
230. Olejnik Marek
231. Olek Maciej
232. Olszewski Grzegorz
233. Olszowiak Czesław
234. Ostrycharz Anna
235. Oszczęda Andrzej
236. Oszczęda Bernard
237. Oszczęda Mariusz
238. Owczarek Krzysztof
239. Pacer Danuta
240. Paczkowska Grażyna
241. Pawlaczyk Andrzej
242. Pawlak Damian
243. Peliak Damian
244. Perdek Ewa
245. Piasecka Elżbieta
246. Pieprzyk Andrzej
247. Pieprzyk Rafał
248. Pindor Anna
249. Pindor Leszek
250. Pindor Mirosław
251. Pindur Jarosław
252. Piskuła Arkadiusz
253. Piskuła Jolanta
254. Pluta Zbigniew
255. Płuska Andżelina
256. Podemski Adam
257. Poślad Elżbieta
258. Promny Eugeniusz
259. Przybył Jerzy
260. Przybył Krzysztof
261. Przybyła Jan
262. Przybyła Piotr
263. Redes Witold
264. Rembecki Jarosław
265. Rosiak Zbigniew
266. Rosińska Barbara
267. Rosiński Sylwester
268. Rosiński Tomasz
269. Rozmarynowska Iwona
270. Rybka Paweł
271. Rył Zofia
272. Samiec Bernard
273. Samulska Bożena
274. Samulski Marek
275. Samulski Roman
276. Sawicki Mariusz
277. Siemieniak Mariola
278. Sikora Andrzej
279. Skrzypek Paweł
280. Skrzypek Sylwester
281. Słodowy Wiesław
282. Smorawska Zofia
283. Sobczak Marek
284. Sroka Jarosław
285. Starzyński Mariusz
286. Stefaniak Paweł
287. Stefaniak Wojciech
288. Stefanowska Agnieszka
289. Stępień Robert
290. Stryjak Jan
291. Strzelczyk Marek
292. Strzelczyk Ryszard
293. Strzelczyk Zenon
294. Suchy Krzysztof
295. Surma Henryk
296. Suwara Sylwia
297. Szczepaniak Marcin
298. Szczepaniak Ryszard
299. Szczepański Radosław
300. Szkudlarek Dominik
301. Szkudlarek Ireneusz
302. Szkudlarek Jerzy
303. Szkudlarek Mirosław
304. Szkudlarek Robert
305. Szkudlarek Zbigniew
306. Szuster Roman
307. Szuster Ryszard
308. Szwed Stanisław
309. Szymczak Leonard
310. Szymczak Marian
311. Szyszka Dariusz
312. Śmieszek Maciej
313. Świątek Agnieszka
314. Świątek Wiesław
315. Świerkowski Andrzej
316. Świerczyński Grzegorz
317. Taras Zbigniew
318. Tęsiorowska Joanna
319. Tomczak Roman
320. Tomczak Roman
321. Tomczyk Andrzej
322. Tyczka Andrzej
323. Walaszek Waldemar
324. Wardęga Dariusz
325. Wawrzynowicz Aleksandra
326. Wąsala Renata
327. Wąsek Eugeniusz
328. Werbicki Grzegorz
329. Werbicki Jarosław
330. Werbicki Lesław
331. Wierzba Artur
332. Wierzba Zdzisław
333. Wiśniewski Szczepan
334. Witczak Mirosława
335. Włodarczyk Krzysztof
336. Wojcieszak Bogusław
337. Wolny Andrzej
338. Wolny Bogdan
339. Wolny Włodzimierz
340. Wójciak Jacek
341. Wójciak Józef
342. Wójciak Małgorzata
343. Wójciak Mariusz
344. Wójciak Robert
345. Wójciak Ryszard
346. Wójciak Tadeusz
347. Wójciak Waldemar
348. Wójciak Zbigniew
349. Wróbel Jan
350. Wydmuch Adam
351. Wydmuch Sylwester
352. Wyglądacz Janusz
353. Wyglądacz Jerzy
354. Wypych Leszek
355. Zadłużny Stanisław
356. Zakręta Andrzej
357. Zawierta Ewelina
358. Zgadzaj Beata
359. Zych Gabriela

artykuł nr 2

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2015 roku

Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz 885 ze zm) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2015 roku

Załączniki:
załącznik nr 2 46 KB
załącznik nr 1 36 KB
Dostępne kategorie:
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012