artykuł nr 1

Kontakt do Radnych Rady Gminy Sokolniki

Biuro obsługi rady gminy

I piętro pokój nr 9 Urzędu Gminy w Sokolnikach
  62 6262212
l rada@sokolniki.pl

 

Radni Rady Gminy Sokolniki

Lp.Imię i nazwiskoAdres e-mail
1.Roman Jagielski

romanj@sokolniki.pl

2.Agnieszka Kadłubek

agnieszkak@sokolniki.pl

3.Grzegorz Kowalczyk

grzegorzk@sokolniki.pl

4.Zbigniew Kowalczyk

zbigniewk@sokolniki.pl

5.Dariusz Kowalewski

dariuszk@sokolniki.pl

6.Rafał Lasota

rafall@sokolniki.pl

7.Marek Małecki

marekm@sokolniki.pl

8.Zdzisław Mielczarek

zdzislawm@sokolniki.pl

9.Henryk Niedźwiecki

henrykn@sokolniki.pl

10.Antoni Otorowski

antonio@sokolniki.pl

11.Rafał Prukop

rafalp@sokolniki.pl

12.Jarosław Rembecki

jaroslawr@sokolniki.pl

13.Tomasz Rosiński

tomaszr@sokolniki.pl

14.Radosław Szkudlarek

radoslaws@sokolniki.pl