artykuł nr 1

Zarządzenie

ZARZĄDZENIE NR 120.4.2021

WÓJTA GMINY SOKOLNIKI

z dnia 19 kwietnia 2021 roku

w sprawie ustalenia dni wolnych od pracy dla pracowników Urzędu Gminy w Sokolnikach

Załączniki:
ZARZĄDZENIE NR 120.4.202127 KB
artykuł nr 2

Ogłoszenie w sprawie możliwości uzyskania przez spółki wodne dotacji z budżetu Gminy Sokolniki na bieżące utrzymania wód i urządzeń wodnych w 2021 r

Ogłoszenie w sprawie możliwości uzyskania przez spółki wodne dotacji z budżetu Gminy Sokolniki na bieżące utrzymania wód i urządzeń wodnych w 2021 r

artykuł nr 3

Ogłoszenie na przetargu ustny (licytację) na sprzedaż samochodu Marki ŻUK

artykuł nr 4

Ankieta KE dot. wpływu COVID na uczestników łańcucha żywnościowego

Zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety Komisji Europejskiej dotyczącej wpływu COVID-19 na uczestników łańcucha żywnościowego. Zgodnie z treścią informacji przekazanej z Komisji Europejskiej, ankieta skierowana do rolników oraz przedsiębiorstw działających na poszczególnych etapach łańcucha żywnościowego, zamieszczona została pod linkiem https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/Business_operators. Dodatkowo, pod linkiem https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/Other_operators znajduje się ankieta skierowana do organizacji, związków i stowarzyszeń reprezentujących interesy rolników i firm łańcucha żywnościowego.

Z informacji otrzymanych z KE wynika, iż czas wypełniania ankiety zajmuje ok. 15 minut, a termin na jej przesłanie upływa z dniem 30 listopada br.

artykuł nr 5

Zarządzenie nr 120.13.2020 Wójta Gminy Sokolniki z dnia 21 sierpnia 2020 roku

W załączeniu przekazujemy Państwu treść Zarządzenia w sprawie organizacji i zasad funkcjonowania Urzędu Gminy w Sokolnikach w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Załączniki:
Zarządzenie229 KB